Росіяни, які окупували Маріуполь, почали розносити квитанції за комунальні платежі у зруйновані будинки міста.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Маріупольську міську раду.
“Жителі окупованого міста отримують квитанції за комунальні послуги, яких немає. Більш того, їх принесли навіть до зруйнованих квартир, де ніхто не живе”, – сказано у повідомленні.
Зокрема, з подібною ситуацією зіштовхнулись власники квартир у будинку на вулиці Троїцькій. Там квартира перебуває в аварійному стані та навіть немає батарей. Однак рахунок за опалення росіяни принесли.
“Окупанти не ремонтують внутрішні мережі будинків. А ось квитанції за комунальні несуть. Адже у них одна мета – нажитися на маріупольцях”, – розповіли у міській раді.
Фото: росіяни у Маріуполі розносять комунальні платіжки у зруйновані будинки (t.me/mariupolrada)
Ситуація у Маріуполі
Російські війська навесні 2022 року після місяців запеклих боїв захопили Маріуполь та район. Після цього окупанти зробили зі зруйнованого міста свою військову базу.
Згідно з опублікованими у мережі супутниковими знімками, російські окупанти хочуть з’єднати Маріуполь з російськими Ростовом, Таганрогом та іншими великими містами на Донбасі. Вони вже почали будувати дорогу.
Нещодавно українські військові могли вдарити по скупченню техніки ворога біля Маріуполя. Ймовірно, ЗСУ поцілили у ворожий ЗРК С-300 та гусеничну техніку.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Купівля та оренда житла 2026 - у яких регіонах України найважче знайти однокімнатну квартиру
УЗ запускає ретро-поїзди до Гайворона 27 та 28 червня - графік рейсів та де купити квитки
Військові просять правоохоронців перевірити законність списання Шабуніна, який після "втрати зору" керує авто
Зґвалтував і вбив жінку та її 13-річну доньку - житомирянина засудили до довічного ув'язнення