У Кривому Розі енергетики провели аварійне відключення світла фактично по всьому місту. Лікарні та критична інфраструктура перейшла на генератори, а відновити світло планується за декілька годин. Про це повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул, пише УНН.
Деталі
Енергетики провели аварійне відключення світла фактично по всьому місту. Лікарні та критична інфраструктура перейшла на генератори. Енергетики обіцяють відновлення за декілька годин
Він нагадав, що у місті працює 213 Пунктів незламності.
Нагадаємо
Сьогодні вдень Міністерство енергетики повідомляло, що на Криворіжжі продовжують діяти ліміти споживання для промислових споживачів.
Що святкують 22 червня в Україні та світі
Виплати військовим за бойові - в Міноборони розповіли, коли надійдуть гроші
Всесвітній день біженців: скільки українців залишаються за кордоном
У лікарні помер 12-річний хлопчик, якого у лютому збила на переході суддя в Кривому Розі