Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що “на насильство буде відповідь насильством” після ударів США по іранських об’єктах зберігання ракет і дронів. Про це він повідомив у соцмережі Х, пише УНН.
Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми її виконали. Якщо у них є розбіжності щодо того, як застосовується Меморандум про взаєморозуміння, вони можуть зателефонувати
Венс підкреслив, що “на насильство буде відповідь насильством”.
Нагадаємо
Американські військові завдали ударів по сховищах ракет і безпілотників та прибережних радіолокаційних станціях Ірану. Це стало відповіддю на атаку на торгове судно під прапором Сінгапуру в Ормузькій протоці.
У Катарі стався вибух на ключовому СПГ-комплексі - 54 поранених та 18 зниклих безвісти
Росія приховує масштаби українських атак по своїй території
Світовий банк схвалив нове фінансування для України на $3,39 млрд
У рф намагаються з’ясувати позицію США щодо війни в Україні після саміту G7