На насильство буде удар у відповідь – Венс після ударів по Ірану

Джерело

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що “на насильство буде відповідь насильством” після ударів США по іранських об’єктах зберігання ракет і дронів. Про це він повідомив у соцмережі Х, пише УНН.

Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми її виконали. Якщо у них є розбіжності щодо того, як застосовується Меморандум про взаєморозуміння, вони можуть зателефонувати

– написав Венс.

Венс підкреслив, що “на насильство буде відповідь насильством”.

Нагадаємо

Американські військові завдали ударів по сховищах ракет і безпілотників та прибережних радіолокаційних станціях Ірану. Це стало відповіддю на атаку на торгове судно під прапором Сінгапуру в Ормузькій протоці.

Схожі повідомлення