Після оголошення про мирну угоду між Ізраїлем і Об’єднаними Арабськими Еміратами (ОАЕ) сторони вперше налагодили прямий телефонний зв’язок. Також ОАЕ зняли блокування з ізраїльських сайтів.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ Ізраїлю.
Повідомляється, що міністр закордонних справ Ізраїлю Габі Ашкеназі на переговорах з колегою з ОАЕ шейхом Абдуллою Бін Заїдом домовився встановити прямий двосторонній канал зв’язку. У заяві МЗС ОАЕ говориться, що між країнами відкрили прямі лінії телефонного зв’язку.
Як пишуть місцеві ЗМІ, журналісти Associated Press в Єрусалимі і Дубаї вже отримали можливість телефонувати, як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів. Крім того, Міністерство зв’язку ОАЕ оголосило про відкриття доступу до ізраїльських інтернет-сайтів.
Нагадаємо, цього тижня Ізраїль і ОАЕ погодили мирну угоду; за його умовами, мусульмани отримають вільний доступ до святинь в Єрусалимі.
Крім того, Ізраїль в рамках цієї угоди відмовився від анексії палестинських територій.
План наших українських далекобійних санкцій виконується абсолютно чітко - Зеленський
Бельгія збільшила поставки F-16 для України
Рада проведе позапланове засідання через 40 млрд грн для Міноборони
Макрон: європейці мають бути за столом перемовин щодо завершення війни в Україні