У березні цього року на проспекті Лобановського чоловік пограбував трьох дітей. Зокрема, десятирічну дівчинку. Справу зловмисника вже розглянути у суді та призначили йому покарання. Про це повідомляють у Поліції Києва.
Два місяці тому 44-річний донеччан дочекався, поки діти вийдуть зі школи, напав на школярку та відібрав у неї телефон.

Солом’янський районний суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання — він відбуде за ґратами чотири роки та один місяць.
За словами правоохоронців, чоловік понад 25 років свого життя провів у тюрмах за аналогічні злочини.
Нагадаємо, раніше «Вечірній Київ» писав про те, що правоохоронці довели причетність чоловіка до злочинів у Голосіївському районі. Зокрема, пограбування 84-річної бабусі та двох 10-річних хлопчиків.
Вікторія ГРЕБІНЬ, «Вечірній Київ»
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги
Уже 30 постраждалих через російську атаку у столиці
У Лаврі та Мистецькому арсеналі у Києві триває гасіння пожеж після масованого удару рф
У Києві затримали водія, який спричинив смертельну ДТП у Печерському районі