Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні планується поновити виробництво вакцин. Це питання він обговорив з представниками фармацевтичних компаній, а також установ Національної академії наук
Про це Максим Степанов заявив на брифінгу.
За його словами, Україні потрібне власне виробництво вакцин.
“У нас зараз є чітке розуміння, як потім виллється в стратегію щодо початку виробництва вакцин на території країни, на наших потужностях, з одного боку. З іншого боку, це завдання максимально створити умови для наших науковців, щоб вони, дійсно, почали створювати вакцини”, – сказав Степанов.
Він зазначив, що минулого тижня відбулася зустріч з представниками фармацевтичних компаній “Фармак”, “Лекхім”, “Біолік”, а також з науковцями Інституту мікробіології та вірусології НАНУ, на якій обговорювалося питання поновлення виробництва вакцин в Україні.
Нагадаємо, в Україні станом на сьогодні чотири фармацевтичні компанії тестують препарати для лікування коронавірусу.
Крім того, з наступного року Україна може отримати 8 млн доз вакцини від коронавірусу; як пояснив головний санлікар Віктор Ляшко, це стало можливим завдяки механізму COVAX.
Конгрес США вперше підтримав обмеження військових повноважень Трампа щодо війни з Іраном
Ізраїль продовжуватиме військові операції задля зони безпеки на півдні Лівану
Рубіо у вітанні з днем росії згадав про війну в Україні
Заборона на російський газ