КИЇВ. 17 серпня. УНН. Кількість померлих від захворювання, викликаного новим коронавірусом, у США перевищила 170 тис. Про це свідчать дані американського Університету Джонса Хопкінса, який веде підрахунки на основі інформації міжнародних організацій, федеральної і місцевої влади, пише УНН.
Найбільше смертей зафіксовано в штаті Нью-Йорк (32 840), за ним слідують Нью-Джерсі (15 912) і Каліфорнія (11 234). США лідирують у світі за кількістю інфікованих коронавірусом: в країні заразилися понад 5,4 млн осіб, видужали більше 1,8 млн пацієнтів.
Кількість виявлених випадків зараження коронавірусів на планеті перевищує 21,59 млн, померли понад 773,6 тис. осіб, вилікувалися більш 13,59 млн.
У той же час, на окремому сайті з інформацією про COVID-19 в Сполучених Штатах дані такі — 5 254 878 інфікованих, з них 167 253 особи загинули.
Зеленський заявив про російські ретранслятори дронів у білорусі та висунув вимогу мінську
Норвегія запроваджує обмеження на використання генеративного ШІ у школах
Перший кластер переговорів про вступ України в ЄС: які принципи та цінності він охоплює
Британську акторку звинувачують у спробі контрабанди 320 кг метамфетаміну до Австралії