Як повідомили у КО «Київзеленбуд», вчора, 25 серпня, о 21:11 до аварійно-диспетчерської служби почали надходити дзвінки про падіння дерев у зв’язку із негодою, що накрила Київ. Нагадаємо, що після залпової зливи, що трапилася у столиці з ранку, увечері місто накрила потужна гроза зі шквальним вітром.
– Загалом було 11 викликів, прибрано 10 повалених дерев, – розповіли у «Київзеленбуді». – Районні комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень Києва під час обстеження балансових територій також виявили повалені дерева, зокрема, у Солом’янському районі – 2, Дніпровському – 4, Шевченківському – 3 та Подільському – 6.
Крім того, озеленювачі зазначають, що цього разу вітер наламав багато гілля. Прибирання територій триває.
Фото Київзеленбуду
Катерина Новосвітня
Лось забрів у під'їзд багатоповерхівки у Києві - його повернули до лісу
У Києві поліція відкрила справу проти сталкера через переслідування жінок
Відключення світла на лівому березі Києва 25 червня скасовані - ДТЕК
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги