КИЇВ. 16 серпня. УНН. Мер Бреста Олександр Рогачук вийшов до протестуючих. Відповідний відеозапис опублікувало видання TUT.BY, пише УНН.
Глава міста заявив, що в рамках своїх повноважень постарається вирішити ситуацію із затриманими громадянами. Однак натовп освистав мера і зажадав його відставки.
“Шановні друзі, я почув ваші вимоги, я почув ваші гасла. Все, що в рамках моєї компетенції, буде вирішено”, — сказав він.
Разом з Рогачук до мітингувальників вийшли начальник управління внутрішніх справ міста Олександр Астрейко, начальник слідчого комітету Руслан Сичов і прокурор Бреста Андрій Володько. Під час їх оголошення присутні скандували “Вбивці”.
Протести в білоруських містах почалися 9 серпня після президентських виборів і тривають досі. Сьогодні центрі Мінська зібралися понад 200 тис. осіб. Вони вимагають відставки чинного президента Олександра Лукашенка. У білоруській столиці також пройшов мітинг на підтримку чинної влади.
"Хезболла" заявила про можливе включення Лівану до угоди між Іраном і США
США зацікавлені у створенні постійної військової бази в Польщі – Міноборони
Ми починаємо роботу над фундаментом нашого європейського життя - Буданов
У Європі очікується спека з вище 40°, у Франції вже померли троє людей